Dnes je 16. červen 2024, svátek má Zbyněk
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuality Velký Napoleon dorazí na Všeminu, ochutnávky historických jídel Vytvořit článek
Velký Napoleon dorazí na Všeminu, ochutnávky historických jídel
Redakce GastroIN - 21. 06. 2011    0 Líbil se vám tento článek?

21. 6. 2011 - VŠEMINA – Areál Activityparku Hotelu Všemina na Zlínsku se chystá o víkendu na sportovně – kulturní akci Velký Napoleon. Jak už název napovídá, hlavní část programu se ponese v duchu doby francouzského císaře Napoleona.

Velký Napoleon je akcí dvoudenní. Zahájena bude v sobotu 25. června ve 13 hodin vstoupením rockové hudební skupiny Svatý pluk, na které bezprostředně naváže taneční seskupení s názvem All Star Unit.

Hlavní program začne od 14:30. „Návštěvníci uvidí především velkou napoleonskou bitvu v režii Javornické dělostřelecké gardy. Souběžně bude pro děti připravena řada zajímavých soutěží a dalších vystoupení. Třeba divadelní představení Vodnická pohádka, aneb jak kašpárek vyzrál na vodníka nebo na vystoupení Alžběty Kolečkářové, finalistky letošní pěvecké soutěže Československá Superstar. Připravené budou i ochutnávky historických jídel,“ prozradil Josef Polčiák z Activityparku Hotel Všemina.

Celý sobotní program bude zakončený diskotékou a divadelním představením se zapalováním strážních ohňů. Návštěvníci poté můžou využít k přespání hotelových pokojů nebo se ubytovat ve vlastních stanech, pro které bude v rámci areálu vyčleněný speciální prostor.

V neděli 26. června bude program zahájen v 11 hodin polní mší. Tu vystřídá cimbálová muzika, která celý dvoudenní program zakončí.

Pořadatelem akce Velký Napoleon je Dětský domov a Základní škola Vizovice ve spolupráci s Activity Park Všemina.TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Redakce GastroIN - 14. 06. 2024
Mnozí studenti a studentky středních a vysokých škol si potřebují přes léto přivydělat. Hledání té správné brigády si však není tř...
Redakce GastroIN - 13. 06. 2024
Projekt Chytrej výčep od Plzeňského Prazdroje, který má hospodám přinést podstatné snížení spotřeby energií, má první výrazné výsl...
Redakce GastroIN - 12. 06. 2024
Znojemské historické vinobraní čeká v letošním roce jubilejní 40. ročník, kdy opět připomene návštěvu krále Jana Lucemburského. Mu...