Dnes je 16. červen 2024, svátek má Zbyněk
Reklama   •   Koupit reklamu
Domů Objednání reklamy Bannerová reklama
Bannerová reklama
Bannery tvoří stále jednu z nejčastějších forem reklamy na internetu. Využijte lokální, viditelnou a měřitelnou grafickou propagaci.
Leaderboard
Velký reklamní formát zobrazený na desktop a mobilních zařízeních nad obsahem stránky. Jedná se o fixní umístění s možností obsazenosti maximálně tří různých zadavatelů, kdy dochází k rotaci kreativ.
2495 Kč bez DPH / týden
Rectangle 1. pozice
Středně velký reklamní formát zobrazený na desktop na horní pozici v pravém sloupci a na mobilních zařízeních mezi obsahem. Jedná se o fixní umístění s možností obsazenosti maximálně tří různých zadavatelů, kdy dochází k rotaci kreativ.
1995 Kč bez DPH / týden
Rectangle 2. pozice
Středně velký reklamní formát zobrazený na desktop na střední pozici v pravém sloupci a na mobilních zařízeních mezi obsahem. Jedná se o fixní umístění s možností obsazenosti maximálně tří různých zadavatelů, kdy dochází k rotaci kreativ.
1995 Kč bez DPH / týden
Board
Velký reklamní formát zobrazený na desktop a mobilních zařízeních pod obsahem stránky. Jedná se o fixní umístění s možností obsazenosti maximálně tří různých zadavatelů, kdy dochází k rotaci kreativ.
1995 Kč bez DPH / týden
Mobilní branding
Mobilní branding je středně velký formát automaticky zobrazovaný v mobilních zařízeních nad obsahem stránky do 5 sec po načtení stránky.
2495 Kč bez DPH / týden
Branding (brána)
Branding je speciálním velkým reklamním formátem, který obklopuje obsah zpravodajského portálu. Jedná se o fixní umístění s možností obsazenosti maximálně tří různých zadavatelů, kdy dochází k rotaci kreativ.
3495 Kč bez DPH / týden
Double Rectangle
Středně velký reklamní formát zobrazený na desktop na prostřední pozici stránky v pravém sloupci a na mobilních zařízeních mezi obsahem. Jedná se o fixní umístění s možností obsazenosti maximálně tří různých zadavatelů, kdy dochází k rotaci kreativ.
2995 Kč bez DPH / týden