Dnes je 16. červen 2024, svátek má Zbyněk
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuality Ochutnejte skvělé burgery a další lahůdky na HamBurger Festu v Kyjově Vytvořit článek
Ochutnejte skvělé burgery a další lahůdky na HamBurger Festu v Kyjově
Redakce GastroIN - 22. 05. 2024    0 Líbil se vám tento článek?

Populární gastronomický festival se uskuteční v sobotu 25. května v Kyjově. Návštěvníci se mohou těšit na výběr českých food trucků a stánků, které nabídnou různé druhy hamburgerů. Kromě toho bude možnost ochutnat i další slané a sladké speciality, stejně jako pivo, víno, koktejly a domácí limonády, a to za doprovodu pestrého kulturního programu.

„Po úspěšném prvním ročníku HamBurger festivalu jsme se rozhodli, že k nám do Kyjova opět přineseme tuto akci a s ní i spoustu novinek. Věříme, že si to návštěvníci opět plně užijí,“ uvedl ředitel Městského kulturního střediska Kyjov Mgr. Ladislav Pavluš.

Festival nabídne hamburgery s trhaným vepřovým masem, bio hovězím, černé burgery, smash burgery, ale i bezlepkové verze nebo ty pro vegetariány. Přestože HamBurger Fest je především festival burgerů, doplní je navíc i španělská paella, tortily, sušené maso nebo chilli speciality.

Pro milovníky sladkého zde budou připraveny novinky v podobě lívanečků nebo domácích buchtiček s krémem, dále pak donuty, makronky, churros s mléčnou belgickou čokoládou, bublinkové waffle nebo poctivá škrábaná zmrzlina z opravdových surovin.

„Do Kyjova opět přivezeme náš BEERJET, čili návštěvníci se mohou těšit na výdej vychlazeného pivečka bez velkých front,“ sděluje Lukáš Lauman z agentury Backstage a doplňuje: „Pro letošní rok jsme se snažili gastro nabídku rozšířit, proto věříme, že akce bude pro lidi komfortnější a sortiment ještě pestřejší.“ Nebudou chybět svěží alko i nealko koktejly, víno, domácí limonády nebo lahodná voňavá káva z nádherného Fiatu 500 předělaného na kavárničku.

Kromě vybraných pochoutek je připravený i bohatý doprovodný program, kterým provede zkušený moderátor Ondřej Albrecht.

Na podiu se představí skvělá kapela Křídla a až z Českých Budějovic dorazí oblíbení Denyho Parťáci. Děti si užijí zábavu při show s postavičkami z Ledového Království, skákací hrady, herničky, tetovačky, balónky, soutěže a další pestrou zábavu.

Akce započne v 11 hodin a potrvá až do 21 hodin. Vstup je pro všechny zdarma.TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Redakce GastroIN - 14. 06. 2024
Mnozí studenti a studentky středních a vysokých škol si potřebují přes léto přivydělat. Hledání té správné brigády si však není tř...
Redakce GastroIN - 13. 06. 2024
Projekt Chytrej výčep od Plzeňského Prazdroje, který má hospodám přinést podstatné snížení spotřeby energií, má první výrazné výsl...
Redakce GastroIN - 12. 06. 2024
Znojemské historické vinobraní čeká v letošním roce jubilejní 40. ročník, kdy opět připomene návštěvu krále Jana Lucemburského. Mu...