Dnes je 16. červen 2024, svátek má Zbyněk
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuality Levandulový festival v Bezděkově potěší všechny smysly Vytvořit článek
Levandulový festival v Bezděkově potěší všechny smysly
Redakce GastroIN - 07. 06. 2024    0 Líbil se vám tento článek?

Užijte si svátky 5.-6. července na Levandulovém festivalu v Bezděkově! Dva dny plné zábavy, výborného jídla, hudby, a to vše u rozkvetlého levandulového pole, kde zapomenete na všechny starosti a strávíte čas se svými nejbližšími. V programu si najdou své děti, dospělí i prarodiče.

Tradice zůstávají, a proto letošní osmý ročník Levandulového festivalu bude opět moderovat Vladimír Kořen z pořadu Zázraky přírody v České televizi. O hudební koncerty nebude nouze, vystoupí O5 a Radeček, Pavel Callta, Petra Janů, Stracené ráj a další.

“Každý rok se snažíme program poskládat tak, aby si ty dva festivalové dny u nás na statku opravdu užila celá rodina. Letošní novinkou budou dětské dílničky a farmářská stezka. A nebude jeden velký pivovar jako loni, ale dáme prostor více malým pivovarům,“ říká hlavní organizátor festivalu Lukáš Drlík. “Chtěli bychom opět realizovat i jógu v levandulovém poli, o kterou byl loni velký zájem,” doplňuje Drlík.

Na pódiu proběhne také cooking show s ochutnávkou. V přímém přenosu uvidíte vaření s levandulí. Zajímavosti a příběhy ze světa hospodaření na farmách a statcích se dozvíte během rozhovorů se zajímavými hosty.

Pro milovníky levandule jsou připraveny komentované prohlídky statku, focení v levandulovém poli, levandulová stezka, krámeček s levandulovými produkty a galerií a všude přítomná vůně levandule. Levanduli můžete vychutnávat nejen relaxem přímo mezi voňavými řádky, ale také svými chuťovými pohárky v podobě levandulového piva, levandulové limonády, levandulového vína, levandulové klobásy, levandulového cideru, makronek, levandulové kávy i míchaných drinků! Na památku si můžete odnést levandulovou sazeničku, levandulové tričko nebo jiné upomínkové předměty.

Součástí festivalu bude také jarmark regionálních producentů, kteří nabídnou své výrobky zejména z oblasti Hané a Jeseníků.

Zažijte nejvoňavější festival na Moravě! Online vstupenky jsou již v prodeji.

www.levandulovystatek.cz

 TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Redakce GastroIN - 14. 06. 2024
Mnozí studenti a studentky středních a vysokých škol si potřebují přes léto přivydělat. Hledání té správné brigády si však není tř...
Redakce GastroIN - 13. 06. 2024
Projekt Chytrej výčep od Plzeňského Prazdroje, který má hospodám přinést podstatné snížení spotřeby energií, má první výrazné výsl...
Redakce GastroIN - 12. 06. 2024
Znojemské historické vinobraní čeká v letošním roce jubilejní 40. ročník, kdy opět připomene návštěvu krále Jana Lucemburského. Mu...